Certyfikaty

Pesla Dariusz Auto-Serwis Pesla Dariusz Auto-Serwis Pesla Dariusz Auto-Serwis Pesla Dariusz Auto-Serwis Pesla Dariusz Auto-Serwis Pesla Dariusz Auto-Serwis Pesla Dariusz Auto-Serwis

O Firmie

Firma „AUTO SERWIS –Dariusz Peśla” działa na rynku od 1996 roku przy ul. Wiejskiej 43 w Oleśnicy. Przez długoletni okres swojej działalności z doskonałą kadrą zawodową i pod okiem wykształconego i kreatywnego właściciela nastawiała się na stały rozwój w dziedzinie motoryzacji i szyb samochodowych.

Auto Serwis Oleśnica Peśla

Lata doświadczeń i ciężkiej pracy nad koniunkturą Firmy wyróżniły ją znacząco spośród konkurencji na rynku lokalnym i nie tylko. O wysokiej jakości usług świadczyć mogą liczne dyplomy i certyfikaty, które znacząco podniosły poziom i profesjonalizm kadry zakładu. Pracujemy na podzespołach najlepszych hurtowni motoryzacyjnych w Polsce i szybach wiodących producentów na świecie takich jak: Sekurit Saint-Gobain, Pilkington i Benson.

Od kilkunastu lat jesteśmy członkiem Cechu Rzemiosł Różnych dając również możliwość zdobycia młodym ludziom kwalifikacji zawodowych z tytułem czeladnika lub mistrza.

Auto Serwis Oleśnica Peśla

Nasza Firma zdobyła uznania wysokiej jakości wykonywanych usług o czym świadczą dyplomy, odznaczenia i certyfikaty przyznane przez wiele instytucji. Ponadto licznie zdobyte kwalifikacje właściciela świadczą o profesjonalizmie i kompetencji firmy, którą warto obdarzyć zaufaniem.